8. Sınıf

8. Sınıf Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası
8. Sınıf

8. Sınıf Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası

8. Sınıf DEMO KİTAP İNDİR

   

120,00 TL

Fiyatlarımıza Kargo Ücreti Dahil Değildir.


TETRA Yayınları tarafından yayımlanan Türkçe Deyimler ve Atasözleri Soru Bankası, 8. sınıf öğrencilerinin okul derslerinde ve LGS’de deyimler, atasözleri, söz grupları ve ikileme konularında daha başarılı olması için özenle hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan özgün, mantık-muhakemeye dayalı ve yeni nesil sorularla eminiz ki deyimler ve atasözleri konusunu daha çok seveceksiniz.

Hedefimiz, okul derslerinizde, yazılı sınavlarınızda ve LGS’de karşınıza çıkacak deyimler ve atasözleri konulu soruları daha rahat ve kendinizden emin çözmenizdir.

Alanında uzman yazarlar tarafından hazırlanan bu kitap, Millî Eğitim Bakanlığının Türkçe dersi 8. sınıf öğrencilerine yönelik deyimler ve atasözleri konularındaki tüm kazanımlarını içermekte olup sınavlarda karşınıza çıkabilecek her türlü soru tipini bünyesinde barındırmaktadır.

“Gelişime Hazır mısın?” parolasıyla yola çıkan TETRA Yayınları olarak amacımız, hem konu odaklı sorularda hem de yeni nesil sorularda yetkinliğinizi ve başarınızı arttırmak, karşınıza çıkacak sınavlarda deyimler ve atasözleri sorularının tamamını doğru yanıtlamanıza yardımcı olmaktır.

Yayınevimizin adı neden TETRA?

Yayınevimizin adı, kitaplardaki şemanın dört ana bölümden oluşması nedeniyle TETRA olarak belirlenmiştir.

TETRA, Latince “dört, dört ana bileşenden oluşan” anlamına gelmektedir.

Kitabımızın siz değerli öğrencilerimize, gerek okul derslerinde gerek LGS’de başarınıza başarı katması dileğiyle…

8.Sınıf  Türkçe  Deyimler  Atasözleri  Soru  Bankası 
Ödeme Biçimleri